KURULUŞ HİKAYEMİZ

2000’li yıllarda iş Dünyasına katma değeri yüksek işler yapabileceklerini ve muhteşem deneyim tasarlayabileceklerini paylaşmayı hedefleyen iGeme, iş hayatında fark yaratan ve iz bırakan özgün eğitim programları sunmak, Ulusal ve Uluslararası şirketlerin kurumsallaşma, markalaşma ve iş geliştirme süreçlerinde profesyonel danışmanlık vermek için yola çıkmış. Bugün 2019 yılında Türkiye’de yüzlerce şirkete bu deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam etmeye var gücüyle çalışan muhteşem ekibiyle, bir Dünya markası olma yolunda yolculuğuna devam etmektedir.

65283
SAAT EĞİTİM
17245
KATILIMCI
1455
EĞİTİM
64
EĞİTMEN

STRATEJİMİZ

• ''Vay be!’’ dedirten anlar yaşatmak için çalışırız
• İşimize tutkuyla bağlıyız
• Büyük düşünür, büyümeye devam ederiz
• Birlikte başarırız
• Başarıyı kutlar, işe eğlence katarız
• Farklı düşünür, farklı kalırız

KALİTE POLİTİKAMIZ

iGeme, müşterilerinin talep ve beklentilerini ön planda tutarak, sunulan hizmeti, Türk kültür ve değerleriyle bağdaştırıp, çağdaş bilgiyle harmanlayarak, hizmeti kullanacak kurum için en yüksek faydayı yaratacak hale getirmeyi amaçlar. Bu amacı en iyi şekilde gerçekleştirmek için Kalite Yönetim Sisteminin Şartları'na uyup, sistemini sürekli iyileştirmeyi kalite politikası olarak belirlemiştir.

VİZYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal yapılanmaya kalıcı katkıda bulunan, toplumun gelişimi için sosyal sorumluluk üstlenen, uluslararası düzeyde rekabet edebilen bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

Çağdaş bilgiyi Türk kültürüne özgü değerlerle bütünleştirerek, bireyler ve işletme üzerindeki somut etkisi ölçülebilen gelişim ve değişimlere öncü olmak.

EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

Güçlü Yarınlar için Sağlam Temeller Atıyoruz

SİZ DE ARAMIZA KATILIN